PAR MUMS

Mēs esam kompānija ar gandrīz 10 gadu pieredzi savā jomā. Mūsu prioritāte ir jebkuras sarežģītības demontāžas darbu veikšana gan dzīvojamā, gan komerciālā sektorā. Pateicoties aktīvai darbībai demontāžas darbu jomā, mūsu arsenālā ir sakrājies nepieciešamas zināšanas, aprīkojums un atbildīgi pieredzējuši speciālisti, kuri vienmēr ir gatavi smagam un atbildīgam darbam. Pastāvīgi tiek veiktas zināšanu papildināšana. Pateicoties uzkrātajai personīgajai pieredzei, mūsu komanda vienmēr atrod individuālu uzdevuma risinājumu un var tikt galā visneparastākajās sarežģītās situācijās. Viss darbs tiek veikts, rūpīgi ievērojot visas būvniecības normas un drošības pasākumus.
Mūsu uzņēmums attīstās vairākos virzienos un strādā arī teritorijas labiekārtošanas jomā, proti veic zemes darbus un teritorijas plānošanu, apbūvē un ierīko stāvlaukumus, pielietojot un dažādus materiālus, veic teritoriju apzaļumošanu un bruģēšanas darbus. Klients tikai nosāka savas vēlmes, bet mēs tos realizējam.
Mēs piedāvājam arī beramkravas pārvadāšanas un piegādes pakalpojumus. Jebkurš materiāls, jebkurā vietā, jebkura laikā!
Kā arī piedāvājam dažādu būvniecības un nederīgo materiālu izvēšanu. Šiem mērķiem mūsu rīcībā ir pašizgāzēji, konteinera vedēji un cita nepieciešama tehnika.
Mūsu rīcībā ir dažāda vieda būvgružu konteineru un tehnikas nomas piedāvājumi par vislabākajām un elastīgajām cenām. Mums ir individuāla pieeja katram klientam, vēlme sadarboties un gūst panākumus!

Demontāžas darbi