Demontāžas darbi

Demontāžas darbi

Mūsu uzņēmums ar lielo pieredzi veic jebkuras sarežģītības un apjoma demontāžas darbus. Mūsu rīcībā ir visa nepieciešama tehnika, instrumenti un mehānismi, kā arī pieredzējušais personāls. Strādājam ātri un efektīvi. Demontējam: koka konstrukcijas – kokā mājas, piebūves, šķūņus, terases, mansardus; dzelzsbetona konstrukcijas – industriālas telpas, rūpnīcas, ražotnes, dzīvojamas telpas, ēkas, piebūves, pamatus, garāžas, apakšzemes konstrukcijas, bīstamas un avārijas telpas, metāla konstrukcijas – angārus, karkasu konstrukcijas, kolonnas, nesošas sijas u.c Piedāvājam iekštelpās demontāžas darbus: griestus, pārsegumus, sienas, grīdas, pagrabus. Veicam azbesta saturošu konstrukciju nojaukšanu un izvešanu.
Demontāžas laikā radītos būvgružus pārstrādājam un utilizējam.
Individuāli pieejam katram klientam, piemeklējam optimālāko demontāžas tehnoloģiju, veicam darbus kvalitatīvi un par pieņemamām cenām.

Demontāžas darbi ir būvniecības objektu vai to daļu noņemšana, kas ir kļuvuši nevajadzīgi, bojāti vai bīstami. Demontāžas darbi ir nepieciešami, lai atbrīvotu vietu jauniem būvprojektiem, nodrošinātu drošību un vidi, kā arī palielinātu īpašuma vērtību.

Demontāžas darbu veidi ir atkarīgi no objekta rakstura, izmēra un atrašanās vietas. Visbiežāk sastopamie demontāžas darbu veidi ir:

  • Daļējā demontāža – objekta vai tā daļas noņemšana, saglabājot citus elementus. Piemēram, jumta, griestu, sienas, grīdas vai pagraba demontāža.
  • Pilnīgā demontāža – objekta vai tā daļas pilnīga noņemšana, ieskaitot pamatus un inženiertīklus. Piemēram, mājas, dzīvokļu, rūpniecisko vai sabiedrisko ēku, bunkuru vai angāru demontāža.
  • Selekcionētā demontāža – objekta vai tā daļas noņemšana, atdalot un pārstrādājot dažādus materiālus. Piemēram, metāla, koka, betona, stikla vai plastmasas demontāža.

Demontāžas darbu izpildītāju izvēle ir atkarīga no vairākiem faktoriem, piemēram, objekta sarežģītības, termiņa, budžeta un kvalitātes prasībām. Lai izvēlētos labāko demontāžas darbu izpildītāju, ieteicams ņemt vērā šādus kritērijus:

  • Pieredze un kompetence – izpildītājam jābūt reģistrētam būvniecības komersantam, jāpārzina demontāžas darbu normatīvie akti, jāspēj izstrādāt demontāžas projektu un jānodrošina kvalificēts personāls un aprīkojums.
  • Cenas un piedāvājumi – izpildītājam jāspēj piedāvāt konkurētspējīgu cenu, jāsniedz detalizēta un skaidra līguma un rēķina dokumentācija, jāiekļauj visas nepieciešamās pakalpojumu pozīcijas, piemēram, demontāža, transportēšana, sakopšana, atkritumu nodošana un likvidācija.
  • Atsauksmes un reputācija – izpildītājam jābūt labām atsauksmēm un reputācijai gan no iepriekšējiem, gan esošajiem klientiem, jāizrāda augsta atbildības un uzticamības pakāpe, jāievēro termiņi un kvalitātes standarti, jāsadarbojas ar klientu un jārisina jebkādas problēmas vai neskaidrības.